سوالات متداول

سوالات پرتکرار ...

در این بخش سولاتی که بیشتر احتمال دارد برای شما هم ایجاد شود آورده شده است، لطفا قبلا از ارتباط با پشتیبانی وبسایت و ایجاد پرسش تکراری سوالات این بخش را با دقت مطالعه بفرمایید.

سامانه مدیریت دریافت و پرداخت اجاره دیمایز چیست؟

دیمایز یک سیستم مدیریت دریافت و پرداخت اجاره بهاء املاک است که هدف اصلی اش کاهش اختلافات و مشکلات بین موجر و مستاجر از طریق تبدیل اجاره ماهیانه به اقساط متنوع و تشویق کاربرانش به خوش حسابی است. در دیمایز موجر همیشه به وقت و سر موقع اجاره اش را دریافت میکند و مستاجر با خوشحسابی و پرداخت به موقع اقساط خود هزینه کمتری بابت اجاره پرداخت می کند.

این سامانه چطور کار می‌کند و چه خدماتی می‌دهد؟

دبمایز یک شرکت حسابداری و نهاد مالی است که در قراردادهای اجاره املاک به عنوان واسطه ای بین مستاجر و موجر قرار می‌گیرد و با تنظیم یک قرارداد مکمل تضمین میدهد که اجاره های موجر را در موعد آن به موجر پرداخت کند و از طرفی اجاره را برای مستاجر به اقساط دلخواه تبدیل میکند، حالا مستاجر مطابق با شرایط دلخواه خود هر زمان که بخواهد می تواند اقساط اجاره خود را به دیمایز پرداخت کند و از پرداخت اقساط به موقع خود پاداش خوشحسابی بگیرد. به این صورت روابط مالی بین موجر و مستاجر را تسهیل میکند.

آیا این سامانه مناسب من هست؟
اگر شما مستاجر یا موجر هستید و ملک مسکونی یا تجاری را اجاره کرده اید یا اجاره داده اید این سامانه کاملاً مناسب شما طراحی شده تا تمام نیازهای شما را در این زمینه برطرف کند.
چطور به این سامانه اطمینان کنم؟

شرکت تجارت الکترونیک هوبر آوا با شماره ثبت 15983 از سال 1397 در حال فعالیت است و دیمایز از خدمات این شرکت در سال 1400 به عنوان استارتاپ شروع به فعالیت کرده و دارای نماد اعتماد، نماد ساماندهی و مجوزهای لازم است و در مدت فعالیتش توانسته تمام کاربران خود را راضی و خوشحال نگه دارد.

چگونه در دیمایز ثبت‌نام کنم؟

۱. به صفحه‌ی ورود/عضویت بروید. ۲. روی دکمه ثبت نام بزنید و شماره‌ی همراه خود را وارد نمایید. ۳. کد پیامک شده را در بخش مربوطه وارد کنید. ۴. پس از ورود به پنل مدیریتی خود در دیمایز، نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایید.

برای ثبت‌نام در دیمایز، چه مدارکی نیاز است؟

جهت ثبت‌نام در دیمایز، نیاز است تا، نسبت به تکمیل اطلاعات هویتی خود مانند نام و نام خانوادگی، کد پستی محل سکونت و شماره حساب بانکی اقدام نمایید و سپس تصویر هر دو سمت کارت ملی خود را بارگذاری کنید، پس از بررسی و در صورت تایید مشخصات هویتی توسط واحد امور مشتریان دیمایز، نتیجه به همان شماره همراه و ایمیلی که در دیمایز ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود.

آیا استفاده از دیمایز هزینه دارد؟

در حال حاضر برای استفاده از امکانات این سامانه هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی‌شود و کاملاً رایگان است. دیمایز با استفاده از منابع مالی تحت مدیریت خود کسب سود می کند و بخش قابل توجهی از سودش را در قالب پاداش به کاربران خوشحسابش تقدیم می‌کند.

چرا برای استفاده از این سرویس اعلام اطلاعات هویتی لازم است؟

طبق قانون کشور انجام هرگونه فعالیت مالی افراد در سامانه های اینترنتی نیازمند تایید هویت افراد است. لازم به توضیح است که تمام اطلاعات فردی شما نظیر کد ملی و کد پستی و … با حفظ شرایط محرمانگی تنها برای احزار هویت و تطبیق با شماره موبایلتان استفاده می‌شود.

چگونه میتوانم از این سامانه کسب درآمد کنم؟

با ثبت نام و تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در دیمایز امکان دریافت کد معرف برای شما فعال می شود، شما با معرفی این سامانه به اطرافیان خود میتوانید کسب درآمد کنید. فقط کافی است اطرافیانتان هنگام ثبت قرارداد اجاره کد شما را به عنوان معرف/مشاور وارد کنند.

اطلاع از
اطلاع از
guest
2 سوال
بازخورد
نمایش همه نظرات
محسن
کاربر
محسن
1402/07/10 01:24

کد معرف یا مشاور را چطور تهیه کنم؟؟

ورود | ثبت‌نام

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید تا کدتایید برای‌تان ارسال شود.

ورود شما به معنای قبول تمام قوانین و شرایط دیمایز است.

ورود | ثبت‌نام

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید تا کدتایید برای‌تان ارسال شود.

ورود شما به معنای قبول تمام قوانین و شرایط دیمایز است.