درباره ما

دیمایز، ارائه دهنده سرویس مدیریت دریافت و پرداخت اجاره بهاء املاک است که ارائه این سرویس را با هدف ترویج خوش حسابی مالی و کاهش اختلافات بین موجر و مستاجر  از تابستان سال 1401 آغاز کرد. علارقم اینکه اجاره دهی و اجاره نشینی مسئله ایست که از دیرباز درتمام جوامع وجود داشته ولی جزء مواردی بوده که همچنان سیستم سنتی خود را حفظ کرده و متناسب با نیاز جوامع رشد نکرده است و همین مسئله باعث شده مشکلات متعددی برای کسانی که با این موضوع در ارتباط هستند بوجود بیاید تا جایی که تعداد پرونده های قضایی مرتبط با موضوع اجاره بسیار قابل توجه است. دیمایز با ارائه یک مدل جدید از شیوه‌ مدیریت پرداخت اجاره در دنیا به دنبال بروزکردن این سیستم ناکارآمد قدیمی است و امیدوار است بتواند محبوبیت زیادی به خصوص بین نسل جوان ایجاد کند. ارائه این خدمت توسط دیمایز، نقطه عطفی در صنعت اجاره املاک و پرداخت اجاره بهاء در ایران خواهد بود…

با استفاده از این سرویس، کاربران دیمایز میتوانند اجاره بهاء ماهانه خود را با شرایط اقساطی متنوع پرداخت کنند و سود نیز بگیرند! و موجران نیر همیشه اجاره های خود را به موقع دریافت خواهند کرد. در حال حاضر ســرویس دیمایز برای مستاجرین هفت نوع پلن پرداخت ایجاد کرده که با انتخاب هرکدام از پلن ها تخفیفات متفاوتی دریافت می شود. همچنین دیمایز قصد دارد در آینده نزدیک امکانات بیشتری را نیز به موجران و مستاجران ارائه و  از این سرویس برای ارائه خدمات متنوع‌تری استفاده نماید.

 
 

تبدیل شدن به روش پرداخت مورد علاقه برای پرداخت و دریافت اجاره در دنیا

ماموریت دیمایز این است که با ارائه راهکارهای بهتر، هوشمندتر و کارآمدتر برای پرداخت و دریافت اجاره، ارتقای کیفیت زندگی جامعه و آزادی مالی را برای همه ایرانیان به ارمغان بیاورد.

ارزش‌های ما

مشتری مداری

ما در دیمایز، متعهد هستیم که مشتری و خواست او را در اولویت قرار دهیم. کسب و حفظ اعتماد مشتری از اهداف ما در دیمایز است و فراتر از دیگر اهداف به آن می‌نگریم.

مالکیت‌گرایی

ما در دیمایز، متعهد هستیم که مسئولیت تمام و کمال کارهای خودمان را برداشته‌ایم و این مسئولیت پذیری تمام و کمال منجر به رشد و پیشرفت ما در همه ابعاد رفتاری و شغلی شده است.

نتیجه‌گرایی

ما در دیمایز، متعهد هستیم که در تمامی کارهایمان نتیجه متناسب را خلق و برآورده کنیم، نتیجه مطلوب برای ما همان خواست ذی‌نفعان است و تا تحقق کامل آن ایستاده‌ایم و هیچ وقت متوقف نخواهیم شد.

خارج از چارچوب فکر کردن

ما در دیمایز، متعهد هستیم که همواره برای پاسخ به نیازها، حل مشکلات یا توسعه خدمات خود خارج از چارچوب‌های ذهنی خودمان و همکاران فکر و عمل کنیم.

فراتر از استانداردها عمل کردن

ما در دیمایز، متعهد هستیم تا در کارهایمان به استانداردهای خود، خانواده و جامعه محدود نشویم و هر آنچه که لازم است را برای بهبود و توسعه کارهایمان به کار ببندیم.

یادگیری

ما در دیمایز، متعهد هستیم همواره بهبود خود را متوقف نکنیم. از خود انتقاد کنیم و درباره احتمالات جدید کنجکاو و درپی کشف آن‌ها باشیم. بنابراین همیشه درحال یادگیری هستیم.

عمل‌گرایی

ما در دیمایز، متعهد هستیم با ارزیابی و محاسبه ریسک‌های مختلف، در تصمیم‌گیری و اقدام کردن سرعت عمل داشته باشیم. چرا که در دنیای امروز تاثیر سرعت در تجارت انکار نشدنی است.

صرفه‌جویی

ما در دیمایز، متعهد هستیم با استفاده از کمترین منابع تلاش کنیم تا بهترین نتیجه را ارائه دهیم. در این حالت علاوه بر حفظ منابع و انرژی‌های طبیعی، به کاهش هزینه‌های مشتری نیز کمک می‌کنیم.

ورود | ثبت‌نام

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید تا کدتایید برای‌تان ارسال شود.

ورود شما به معنای قبول تمام قوانین و شرایط دیمایز است.

ورود | ثبت‌نام

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید تا کدتایید برای‌تان ارسال شود.

ورود شما به معنای قبول تمام قوانین و شرایط دیمایز است.